۹ مجروح حادثه تروریستی عراق از مرز شلمچه وارد کشور شدندرئیس دانشگاه علوم پزشکی آبادان در حاشیه انتقال مجروحان در شلمچه به ایرنا گفت:۱۰ دستگاه آمبولانس، یک دستگاه اتوبوس آمبولانس، ۲ فروند بالگرد به همراه ۳۰ تکنسین فوریت های پزشکی در مرز بین المللی شلمچه مستقر و عملیات انتقال مجروحان را به عهده داشتند.
علیرضا آموزنده افزود:یک نفر از مجروحان بوسیله بالگرد به شهر اهواز اعزام شد و ۳ نفر به بیمارستان شهید بهشتی آبادان ، ۳ نفر به بیمارستان ولیعصر (عج) خرمشهر ، یک نفر به بیمارستان آیت اله طالقانی و یک نفر به بیمارستان امام خمینی (ره) نفت آبادان انتقال یافت .
علیرضا شایسته خواه ۳۰ ساله از شیراز، اصغر عباسی ۳۵ ساله از شیراز، امیر حسین فقیهی ۱۳ ساله از شیراز، امین حسین فقیهی ۲۵ ساله از شیراز، فریدون غفاری ۵۴ ساله از شیراز، فریده رمضان پور ۴۰ ساله از شیراز، محسن کشاورز ۱۴ ساله از بندرعباس، حسن اکبری زاده ۵۷ ساله از بندرعباس و طیبه زحمتکش ۳۸ ساله از بندرعباس ، اسامی مجروحان است.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی آبادان گفت:فریدون غفاری ۵۴ ساله از شیراز به یکی از بیمارستان های اهواز اعزام شد.
در حمله تروریستی روز پنجشنبه به مرکز ایست و بازرسی و رستوان فدک در منطقه الناصریه واقع در غرب استان ذی‌قار عراق ۳۷ تن شهید و ۸۰ نفر زخمی شدند.
۳۰۱۵/۶۰۰۲
خبرنگار:عدنان جواهری ** انتشار دهنده: عباسعلی نقی یانانتهای پیام /*


پاسخی بگذارید