۶۱ طرح عمرانی در شهرستان درمیان آماده افتتاح استمحمد بشیری زاده روز دوشنبه در ستاد گرامیداشت هفته دولت شهرستان، افزود: از این تعداد ۴۶ طرح در روستاها و بقیه در شهرها به بهره برداری می رسد.
وی بیان کرد: با افتتاح این طرحها برای ۳۴۳ نفر اشتغال مستقیم و غیر مستقیم و بیش از ۲۹ هزار نفر از مزایای آن برخوردار می شوند.
وی از مسئولان خواست که در این هفته بخوبی خدمات نظام و دولت را برای مردم بازگو کنند و گفت: تمامی طرح هایی که هفته دولت بهره ‌برداری می شوند باید ۱۰۰ درصد تکمیل شده باشند و علاوه بر این دارای کیفیت بالایی باشند.
بشیری زاده با اشاره به نقش کلیدی مدیران ادارات در برنامه ریزی هرچه باشکوهتر برنامه های مختلف این هفته، گفت: مدیران تعامل و همکاری را در اولویت کارهای خود قرار دهند و نسبت به اتمام سریعتر پروژه های اجرایی برای افتتاح در هفته دولت اقدام کنند.
هشتم شهریور ماه سالروز شهادت شهیدان رجایی و باهنر است که به این مناسبت از تاریخ دوم تا هشتم شهریور ماه به عنوان هفته دولت نام گذاری شده است .
شهرستان درمیان با وسعت پنج هزار و ۷۹۷ کیلومتر مربع از شمال به شهرستان قاینات از جنوب به شهرستان سربیشه و از غرب به شهرستان بیرجند و شرق به طول۷۰ کیلومتر با افغانستان مرز مشترک دارد.
شهر اسدیه مرکز شهرستان مرزی درمیان در ۱۰۵کیلومتری شرق بیرجند قرار دارد.
سایت ایرنا خراسان جنوبی: www.irna.ir/skhorasan
کانال اطلاع رسانی : http://telegram.me/irnabirjand
برای دریافت لحظه به لحظه اخبار خراسان جنوبی به کانال تلگرامی irnabirjand@ ملحق شوید.
*۷۵۵۶*۶۰۵۴* خبرنگار – حکیمه مصطفایی * انتشار دهنده – مریم پنجابی*انتهای پیام /*


پاسخی بگذارید