۳۵۵ واحد تولیدی طی هفته دولت امسال در زنجان به بهره برداری می رسدبه گزارش ایرنا، اسدالله درویش امیری روز جمعه در جمع خبرنگاران زنجان افزود: به مناسبت هفته دولت ۶۳۸ پروژه عمرانی در سطح این استان به بهره برداری می رسد یا عملیات اجرایی آنها آغاز می شود.
وی یادآورشد: راه درست و صحیح توسعه استان زنجان حمایت از تولید و اشتغالزایی است و این موضوع با ایجاد فضای همدلی و برقراری امنیت و آرامش محقق می شود.
درویش امیری اظهار کرد: بهره برداری از پروژه ها در مناسبت های مختلف از جمله هفته دولت سنت حسنه ای است که مردم را در جریان اقدامات انجام شده قرار می دهد.
استاندار زنجان گفت: به هر میزان که در تولید و راه اندازی واحدهای تولیدی جدید پیش رفت که منجر به کاهش واردات شود، به همان میزان می توان به اهداف اقتصاد مقاومتی نزدیک شد.
وی توسعه تولید، بهبود وضعیت اقتصادی مردم، حمایت از سرمایه گذاران و جلب مشارکت آنان را اولویت کاری خود در زنجان اعلام و بر لزوم صیانت از مشاغل موجود در جریان همین اقدامات تاکید کرد.
درویش امیری به شهادت شهیدان رجایی و باهنر در حادثه تروریستی انفجار دفتر نخست وزیری در سال ۶۰ اشاره کرد و این ۲ دولتمرد را نمود بارز مسئولان مردمی و الگو برای سایر مدیران برشمرد.
استاندار زنجان به شهادت بسیاری از وزرا، دولتمردان و مسئولان طراز اول جمهوری اسلامی اشاره کرد و گفت: با وجود آنکه در هر سال فقط یک هفته به نام دولت است اما خیل عظیمی از دولتمردان در جمع کاروان شهدا حضور دارند.
به مناسبت انفجار تروریستی دفتر نخست وزیری در چهار شهریور سال ۶۰ و شهادت رجایی رییس جمهوری و باهنر نخست وزیر وقت از دوم تا هشتم هر سال هفته دولت نامگذاری شده است.
۳۰۰۱/۶۰۸۵
خبرنگار: مینا افشاری** انتشار دهنده: رویا رفیعیانتهای پیام /*


پاسخی بگذارید