گزارش اقدامات انجام شده در مناطق آب گرفته گیلان به وزیر کشوربه گزارش خبرنگار ایرنا، محمدعلی نجفی استاندار گیلان غروب جمعه در تماس تلفنی وزیر کشور، توضیحاتی از اقدامات انجام شده در مناطقی از استان که در پی بارش شدید باران بامداد امروز، دچار آبگرفتگی شده اند، ارائه کرد.
در همین زمینه اسماعیل نجار رئیس سازمان مدیریت بحران کشور و معاون بازسازی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، به دعوت استاندار فردا (شنبه) در سفر به گیلان، از برخی مناطق استان که دچار آبگرفتگی شده اند، بازدید می کنند.
نجفی پیش از ظهر امروز (جمعه) با سفر به شهرستان های لنگرود و لاهیجان، ضمن بازدید از مناطقی که دچار آب گرفتگی شده بودند، در جریان خدمت رسانی به مردم این مناطق قرار گرفت.
وی پس از این بازدید و حضور در ستاد مدیریت بحران شهرستان لاهیجان، گفت که آسیب های ناشی از بارش شدید باران در استان بویژه مناطق شرقی، بررسی و تسهیلات اعتباری کوتاه مدت به آسیب دیدگان پرداخت می شود.
وی به مردم اطمینان داد که کارشناسان ستاد مدیریت بحران استان، از تک تک خانه هایی که دچار آب گرفتگی شده و خسارت دیده اند، بازدید کرده و گزارش کارشناسی را ارائه خواهند داد.
۷۲۹۴/۲۰۰۷انتهای پیام /*


پاسخی بگذارید