کشف ۸۵ فقره سرقت داخل خودرو از یک خرده فروش مواد مخدر در قمبه گزارش عصر پنجشنبه ایرنا به نقل از روابط عمومی فرماندهی انتظامی قم، سرهنگ احمد کرمی در گفت و گویی افزود: با دستگیری یک خرده فروش مواد مخدر توسط ماموران انتظامی استان قم و اخذ دستور قضایی و بازرسی از منزل متهم، وسایل پزشکی شامل دستگاه فشار خون، تست قند خون و همچنین چراغ اتومبیل،‌ لوازم و دینام خودرو کشف شد.
وی اضافه کرد: متهم در ادامه با وجود اظهارات ضد و نقیض سرانجام به سرقت داخل خودرو در قم اعتراف و جهت تحقیقات تکمیلی به پلیس آگاهی استان منتقل شد.
وی ادامه داد: نامبرده در تحقیقات کارآگاهان پلیس آگاهی با توجه به شواهد موجود به ۸۵ فقره سرقت داخل خودرو اعتراف کرد و در ادامه محل های سرقت نیز شناسایی و متهم نیز برای انجام مراحل قانونی تحویل مرجع قضایی استان شد.
کرمی با بیان این که تاکنون ۶۸ تن از مالباختگان شناسایی شده اند و تلاش برای شناسایی تمامی آن ها ادامه دارد، با هشدار به مالکان وسایل نقلیه ای که به دلایلی مجبور هستند خودروی خود را در بیرون از منزل پارک کنند، تاکید کرد: اشیاء قیمتی، اسناد و مدارک اتومبیل و هویتی را هرگز در داخل خودرو و در معرض دید قرار ندهند.
/۲۰۸۵/ ۶۱۳۳/ تنظیم کننده: سمیه حیدری **انتشار- جعفرمسلمیانتهای پیام /*


پاسخی بگذارید