فاروج پیشگام در اجرای طرح جایگزینی شبکه های سیمی به کابل خودنگهداردر خراسان شمالیعلیرضا صبوری کیوانلو سه شنبه در آئین تکریم و معارفه رئیس وسرپرست شرکت برق شهرستان فاروج اظهار داشت: شهرستان فاروج به توجه به میزان اجرای طرح پاکسازی و جایگزینی شبکه های سیمی به کابل خودنگهدار فشار ضعیف ، نخستین شهرستان استان در این حوزه است که با اجرای این طرح شاهد کاهش تلفات و کاهش خاموشی ها خواهیم بود.
وی با اشاره به توسعه وتجهیز واحدهای خدماتی شرکت برق در سطح استان گفت: رویکرد این اقدامات رسیدن به هدف نهایی ارائه خدمات صادقانه به مشترکان و جلب رضایت آنان است.
صبوری گفت: شرکت توزیع برق خراسان شمالی با هدف ارتقای سطح خدمات مردم و کاهش خاموشی ها و کاهش زمان رفع خاموشی ها، اقدام به بازطراحی و تجهیز ۷ دستگاه خودرو امدادی در مرکز فوریت های برق شهرستان ها کرده است. وی خاطرنشان کرد: این خودروها در بجنورد، شیروان، اسفراین، مانه و سملقان، فاروج، گرمه و جاجرم مشغول به فعالیت است.
رئیس سابق شرکت برق شهرستان فاروج هم گفت: در دو شهر فاروج و تیتکانلو و ۷۷ روستای شهرستان، طرح بزرگ جایگزینی شبکه های سیمی به کابل خودنگهدار فشار ضعیف اجرا شده و تنها ۷ روستا باقیمانده که تا پایان شهریور ماه پاکسازی به پایان می رسد.
ابوالفضل دیمه کار اظهار داشت: برای تحقق برنامه استراتژیک و چشم انداز شرکت (شعار ۵۵۵ در افق ۱۴۰۵) ، تلفات شبکه های برق شهرستان از سال ۹۳ تا پایان سال ۹۵ از عدد ۱۲٫۵ درصد به ۹درصد کاهش یافته است.
وی افزود: با انجام اقداماتی نظیر، گسترش اتوماسیون در ۲۴ نقطه شبکه ۲۰کیلو ولت، سرویس و اصلاح خطوط با تعویض ۴ هزارو ۲۰۰ عدد مقره در دو سال گذشته، تجهیز و راه اندازی ناوگان گروه خط گرم ۲۰ کیلو ولت شاهد کاهش خاموشی های شهرستان طی ۳ سال از ۳۴ صدم درصد به ۲۴ صدم درصد در واحد هزار هستیم.
دیمه کار، از راه اندازی شعبه برق در روستای ینگه قلعه تا پایان امسال با اعتباری بالغ بر ۲۵۰۰میلیون ریال نیز خبرداد.
در این نشست با قدر دانی از خدمات ابوالفضل دیمه کار، علی پیک فلک به عنوان سرپرست توزیع برق شهرستان فاروج منصوب کرد.
شرکت توزیع نیروی برق خراسان شمالی ۳۳۰ هزار مشترک دارد.
* سایت ایرنای خراسان شمالی http://www.irna.ir/nkhorasan و کانال تلگرامی https://t.me/irnabojnurd در دسترس همگان است.
۷۱۸۷/ ۶۰۴۲ خبرنگار: مرضیه مهربان** انتشاردهنده: سیدحسین قدسیانتهای پیام /*


پاسخی بگذارید