سخنگوی کمیسیون شوراها: وزیر کشور و اطلاعات ازعملکرد و برنامه خود دفاع کردندبه گزارش ایرنا، اصغر سلیمی با اشاره به نشست امروز- یکشنبه- کمیسیون شوراها و امور داخلی با حضور وزرای پیشنهادی کشور و اطلاعات گفت: عبدالرضا رحمانی فضلی و محمود علوی با حضور در صحن کمیسیون شوراها عملکرد خود را تشریح و برنامه آتی خود را ارائه کردند.
نماینده مردم سمیرم در مجلس دهم شورای اسلامی ادامه داد: وزیر کشور گزارشی از نحوه برگزاری انتخابات سال ۹۶ ارائه کرد و تاکید داشت، که این انتخابات با کمترین حاشیه برگزار و همچنین عنوان کرد که در دوره وزارت او خانه احزاب احیا و ۷ هزار انجمن مردم نهاد شکل گرفته است.
سلیمی با بیان اینکه وزیر کشور بر افزایش مشارکت مردم در انتخابات تاکید داشت، گفت: همچنین عنوان شد که شورای اجتماعی ماهانه در دولت برگزار و کمیسیون کلانشهرها تشکیل شده است، از سوی دیگر استخدام در شهرداری ها را ممنوع کرده اند، چرا که ۲۵ برابر ظرفیت شهرداری ها نیرو جذب شده است.
سخنگوی کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس تصریح کرد: به گفته وزیر پیشنهادی وزارت کشور در دوران تصدی او ۵۵ هزار تاکسی فرسوده تعویض شده است.
این نماینده مجلس با اشاره به حضور وزیر اطلاعات در کمیسیون شوراها ادامه داد: علوی موضوعاتی چون مبارزه با فساد اقتصادی، دو تابعیتی ها، فساد اداری و غیره مطرح کرد و تاکید داشت که وزارت اطلاعات سومین وزارتخانه محبوب و مورد اعتماد مردم است.
سلیمی با بیان اینکه وزیر اطلاعات گزارشی از مبارزه با تروریست در کشور نیز ارائه داد، افزود: وزیر پیشنهادی اطلاعات بر نگاه پدرانه به مردم و حل مشکلات از طریق گفت و گو تاکید داشت.
به گزارش خانه ملت، سخنگوی کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: فردا وزرای پیشنهادی ارشاد، راه و شهرسازی، اقتصاد و دارایی، آموزش و پرورش، بهداشت و درمان، ورزش و جوانان، دفاع و تعاون، کار و رفاه اجتماعی در کمیسیون شوراها حضور خواهند داشت.
سیام*۳۰۶۱*۱۴۴۹*تنظیم: میترا بلندقامتی*انتشار: امیر کاردان رادانتهای پیام /*


پاسخی بگذارید