رییس اتاق تعاون: بخش تعاون دچار عقب ماندگی سنواتی استبه گزارش خبرنگار اقتصادی ایرنا، «بهمن عبداللهی» شامگاه دوشنبه در نشست تعاونگران با وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی که در اتاق تعاون برگزار شد، افزود: مهمترین دغدغه فعالان اقتصادی پس از نظام بانکی، مشکل مالیات است.
وی گفت: توسعه بخش تعاون اشتغال را به دنبال دارد و خوشبختانه در ۲ سال گذشته به وحدت رویه رسیدیم که امیدواریم این روند ادامه یابد.
عبداللهی ابراز امیدواری کرد «علی ربیعی» گزینه پیشنهادی دولت دوازدهم برای وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با رفع مشکلات سال های گذشته با توان بیشتری در بخش تعاون فعال شود.
وی گفت: امیدوارم دولت دوازدهم با تلاش بیشتری اهداف اقتصادی را پیگیری کند.
رییس اتاق تعاون ربیعی را وزیری از جنس کار توصیف کرد و گفت: وی به دلیل اینکه یک کنشگر اجتماعی بوده و از سوی دیگر با کار عجین است، بیش از دیگران می تواند مشکل اشتغال را درک کند.
وی ویژگی دیگر ربیعی را داشتن گوش شنوا برای مشکلات دانست و افزود: ربیعی همواره در هر شرایطی به مشکلات بخش کار و اشتغال گوش فرا می دهد و تلاش می کند به گونه ای در زمینه حل مشکل کمک کند.
به گزارش ایرنا، معاون امور مجلس رییس جمهوری هفدهم مردادماه نام ۱۷ وزیر پیشنهادی دولت دوازدهم را به مجلس شورای اسلامی تقدیم کرد.
به گفته «محمود واعظی» وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات که نام وی به عنوان رییس دفتر رییس جمهوری در دولت دوازدهم مطرح شده، قرار است نام یک وزیر پیشنهادی باقیمانده (برای وزارت علوم، تحقیقات و فناوری) در آینده اعلام و فعلا برای این وزارتخانه سرپرست تعیین شود.
طبق ماده ۲۰۵ آیین نامه داخلی مجلس شورای اسلامی، یک هفته پس از معرفی دولت، برای بحث و بررسی خط مشی و اصول کلی برنامه دولت و اخذ رای اعتماد برای هیات وزیران جلسات مجلس به‏ طور متوالی تشکیل می‏‌شود.
فردا (سه شنبه) رییس جمهوری با حضور در مجلس شورای اسلامی از برنامه های دولت دوازدهم دفاع می کند.
سپس بررسی صلاحیت وزیران پیشنهادی آغاز می شود و گزینه های پیشنهادی برای هر وزارتخانه (بر اساس حروف الفبای وزارتخانه ها) از برنامه های خود دفاع می کنند.

برای آگاهی از آخرین اخبار اقتصادی ایران و جهان با کانال اقتصادی ایرنا در تلگرام همراه شوید:
IRNAeco@
اقتصام*۹۱۸۶*۱۹۶۱* گزارش: زهره دریغ گفتار*انتشار: مریم مسعودانتهای پیام /*


پاسخی بگذارید