رفع مشکل حاشیه نشینی در بندرعباس با جدیت بیشتری پیگیری شودبه گزارش ایرنا، جاسم جادری شامگاه چهارشنبه در آئین بهره برداری از طرح های شهرداری بندرعباس ضمن گرامیداشت هفته دولت و یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر، اظهار داشت: امروز شهر بندرعباس در سطح کشور و منطقه نام آور است و باید برای رفع عقب ماندگی برخی محلات این شهر به لحاظ عمرانی کار بیشتری صورت گیرد.
وی تصریح کرد: وجود بافت های فرسوده به ویژه در شهر بندرعباس، اجرای طرح های آب و فاضلاب ، گازرسانی و امداد رسانی را با مشکل روبرو می کند و از همین رو باید تلاش ویژه ای برای رفع این معضل انجام شود.
جادری با اشاره به آغاز به کار دوره پنجم شوراهای اسلامی شهر و روستا بر لزوم وحدت و یکپارچگی برای انجام کارها تاکید کرد و بیان داشت: کشور ما نیازمند کار و تلاش است تا بتوانیم مشکلات مردم را رفع کنیم.
استاندار هرمزگان در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به سالروز شهادت شهیدان رجایی و باهنر، اظهار کرد: علت ماندگاری نام شهیدان رجایی و باهنر خدمت صادقانه و روراستی آن ها با مردم و انجام امور با نیت پاک بود که همه ما به عنوان خدمتگزاران نظام جمهوری اسلامی و مردم همواره باید در همین راستا گام برداریم.
همزمان با آخرین روز از هفته دولت، ۵۹ طرح عمران شهری بندرعباس با هزینه افزون بر ۲۸۰ میلیارد ریال با حضور استاندار هرمزگان به بهره برداری رسید.
این طرح ها شامل خیابان ۱۸ متری محله شمیلی ها، زمین ورزشی شهید منصور فرخی نژاد در محله ۲۲ بهمن، آب شیرین کن فضای سبز میدان شهدا، ساختمان اداری شهرداری ناحیه سه منطقه یک، پارک محله ای بعثت، زمین ورزشی شهدای محله آیت الله غفاری و آبنمای موزیکال بوستان شهید دباغیان بود که به نیابت از پروژه های شهر بندرعباس به بهره برداری رسید.
در هفته دولت امسال در بندرعباس ۲۶۶ طرح با اعتبار هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان به بهره داری رسید.
دوم تا هشتم شهریورماه به مناسبت گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر به نام هفته دولت نام گذاری شده است.
۷۱۹۸/۷۴۰۸
خبرنگار: فاطمه حسینی ** انتشار: محمد جهانگیریان

* آگاهی از آخرین اخبار استان در کانال تلگرام ایرنا هرمزگان
* لینک جستجو کانال: irnabandarabas@
*ایمیل: irna.hormozgan@yahoo.comانتهای پیام /*


پاسخی بگذارید