دیدارمسئولان و کارکنان بعثه ، سازمان حج و مرکز پزشکی با سرپرست حجاج ایرانیبه گزارش ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی حج ، حجت الاسلام والمسلمین سید علی قاضی عسکر در این دیدارها که روز شنبه در محل بعثه مقام معظم رهبری برگزارشد، با تبریک عید ولایت و امامت ، ابرازامیدواری کرد با تدابیری که سازمان حج و زیارت و بعثه مقام معظم رهبری پیش بینی کرده اند مسیر حج که تاکنون مطلوب بوده است تا پایان به خوبی ادامه یابد و زائران شادمان به کشور بازگردند.
سرپرست حجاج ایرانی از عید سعید غدیر بعنوان ‘عیدالله‌ الاکبر’ نام برد و افزود: عید سعید غدیر از بزرگترین اعیاد اسلامی است و از غدیر در آثار اسلامی ما به عیدالله‌الاکبر تعبیر شده است.
وی با اشاره به اینکه زنده نگه‌داشتن غدیر زنده نگه‌داشتن اسلام است، گفت: در پرتو ولایت است که می توانیم مسیرصحیح را طی کنیم.
حجت الاسلام والمسلمین قاضی عسکرافزود: حضرت علی (ع) شخصیتی والا و الگویی کامل بعد از پیامبر اکرم (ص) برای انسان هایی است که می خواهند در مسیر صحیح قدم بردارند و به کمال برسند.
وی درپایان از تلاش و زحمات تمامی کارگزاران حج که موجب شدند حجاج با رضایت خاطر به کشور بازگردند تقدیر کرد.
نماینده ولی فقیه در امور حج وزیارت افزود: خداوند را شاکر و سپاسگزاریم که انتظار مقام معظم رهبری که حجاج با عزت، عظمت و افتخار به این سرزمین بیایند، برآورده و برنامه هایمان بهتر از سال های قبل برگزار شد.
اجتمام*۱۹۳۳*شبس*۱۶۱۳*دریافت: بهروز سلطانیان*انتشار دهنده: عبدالله غفاریانتهای پیام /*


پاسخی بگذارید