حفظ استقلال دانشگاه علوم پزشکی شاهروددر این مطلب ، که به قلم حمیدرضا جلالی مدیر مسوول این نشریه است ، با اشاره به برخی سخنان مبنی بر ادغام این دانشگاه با دانشگاه علوم پزشکی سمنان ، می خوانیم: دانشگاه علوم پزشکی شاهرود سال ها پیش با تلاش مسوولان و موثران شهرستان و با مصائبی فراوان کار خود را به صورت مستقل و مستقیم زیر نظر وزارت بهداشت آغاز کرد و اکنون یکی از بهترین دانشگاه های علوم پزشکی کشور محسوب می شود .
وی در ادامه می نویسد: دانشگاه علوم پزشکی شاهرود در حدود ۶۰ درصد از مساحت استان سمنان به صورت شبانه روزی به هم وطنان عزیز حتی در دورافتاده ترین روستاها مانند اسبکشان با فاصله ۳۶۰ کیلومتر و هم مرز خراسان رضوی و بردسکن خدمات بهداشتی درمانی ارایه می کند.
این مطلب چنین ادامه پیدا می کند : سی ام تیر ماه سال جاری قاضی زاده هاشمی، وزیر بهداشت در پنجمین سفر رسمی خود به شاهرود اعلام کرد که این دانشگاه ظرفیت تبدیل شدن به یک دانشگاه بین المللی را دارد.
در پایان این مطلب، نویسنده پس از برشمردن برخی از افتخارات دانشگاه علوم پزشکی شاهرود از مسوولان می خواهد نسبت به حساسیت این موضوع تامل و دقت بیشتری داشته باشند.
گستره توزیع این نشریه استان های شمالشرق کشور است.
۷۳۵۹/۶۱۶۷خبرنگار : مهسا شانیان ** انتشار دهنده : محسن شاکریانتهای پیام /*


پاسخی بگذارید