تصادف در مسیر نیکشهر – ایرانشهر یک کشته برجای گذاشتسرهنگ یدالله ستوده پنجشنبه شب در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این حادثه در ساعت ۱۷ و ۴۰ دقیقه عصر امروز در حدود ۳۵ کیلومتری مسیر نیکشهر به ایرانشهر حوالی روستای تخت ملک رخ داد.
وی ادامه داد: در این حادثه راننده سواری پژو ۴۰۵ به علت توجه نکردن به جلو با عابر پیاده که دختری هشت ساله بود برخورد و سبب مرگ آن شد.
وی بیان کرد: بر اساس ماده ۱۸۰ آیین نامه راهنمایی و رانندگی، رانندگان ملزم به توجه کامل به جلو هستند و باید از هر گونه عملی که سبب انحراف ذهن و حواس پرتی آنان می شود اجتناب کنند.
وی افزود: بر اساس بررسی های صورت گرفته سرعت و سبقت غیر مجاز، تجاوز و انحراف به چپ و توجه نداشتن به جلو بیشترین دلایل وقوع سوانح رانندگی در سیستان و بلوچستان است.
فرمانده پلیس راه جنوب سیستان و بلوچستان گفت: شهروندان می توانند هرگونه پیشنهاد، انتقاد و تقدیر از عملکرد پلیس را با شماره ۱۹۷ و هرگونه خبر یا اتفاق را به شماره ۱۱۰ پلیس اطلاع دهند تا در اسرع وقت مورد رسیدگی قرار گیرد.
به گزارش ایرنا استان سیستان و بلوچستان به دلیل گستردگی راههای ارتباطی دارای ۲ قرارگاه پلیس راه در شمال (زاهدان) و جنوب (ایرانشهر ) است.
۷۳۱۶**۳۲۱۳ خبرنگار: عصمت جهانی **انتشار دهنده: اکبرنوری
اخبار لحظه به لحظه را در کانال تلگرامی «اخبار ایرنا سیستان و بلوچستان» دنبال کنید. @irnazahedanانتهای پیام /*


پاسخی بگذارید