برنامه ریزی پلیس دهلران برای تردد آسان زائران اربعین حسینیبه گزارش روز دوشنبه ایرنا از مرکز اطلاع رسانی پلیس، سرهنگ منوچهر مکی در حاشیه بازدید از پاسگاه های انتظامی مسیر تردد زائران در این شهرستان اظهار کرد: در ایام اربعین محورهای مواصلاتی این شهرستان از سوی مأموران انتظامی تحت کنترل و نظارت قرار می ‌گیرد و تمهیدات لازم در همین زمینه اندیشیده شده است.
وی با بیان اینکه تمام نواقص و نیازمندی‌‌های این محور به راه و شهرسازی و سازمان راهداری اعلام‌ شده و تا اربعین رفع مشکل خواهند شد، تاکید کرد: پلیس راه‌های ارتباطی بین دهلران و استان خوزستان در حوزه استحفاظی خود را تحت کنترل و مدیریت قرار می‌دهد.
فرمانده انتظامی دهلران با تأکید بر اینکه محل استقرار موکب ‌ها نباید گره ترافیکی ایجاد کند، گفت: همکاری مردم و دستگاه‌ها با پلیس موجب ایجاد نظم، امنیت و آرامش بدون حادثه در ایام اربعین خواهد شد.
سرهنگ مکی با اشاره به اینکه از تمام ظرفیت‌ها برای نظم و امنیت در محور های مواصلاتی شهرستان دهلران استفاده می‌‌شود، از سازمان امداد و نجات خواست نیرو و تجهیزات لازم را برای امدادرسانی به حادثه دیدگان در محل تردد زائران مستقر کنند.

** توقیف ۱۲ دستگاه موتورسیکلت متخلف در چرداول

فرمانده انتظامی شهرستان چرداول از اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی و توقیف ۱۲ دستگاه موتورسیکلت در آستانه بازگشایی مدارس خبر داد.
سرهنگ جهانگیر زارعی گفت: با توجه به نزدیک شدن ایام بازگشایی مدارس طرح ارتقای امنیت اجتماعی با هدف پیشگیری از سرقت و مزاحمت های خیابانی در سطح این شهرستان اجرا شد.
وی با تاکید بر استمرار این طرح در طول هفته ‌های آتی افزود: در اجرای این طرح ۱۲ دستگاه موتورسیکلت متخلف توقیف و روانه پارکینگ شدند.
فرمانده انتظامی شهرستان چرداول با اشاره به اینکه این روزها بازار خریدهای دانش آموزی فعال است، از خانواده ها خواست در زمان حضور در بازار مراقب وجه نقد همراه خود باشند.
دریافت و انتشار: حسن کهزادیان
۶۱۱۹انتهای پیام /*


پاسخی بگذارید