بازارچه خوداشتغالی در زیرگذر مترو تئاترشهر برپا شدمحمد بنی حسن عصر سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: با توجه به ظرفیت مناسب گذرگاه فرهنگی تئاترشهر در طول سال اقدام به برگزاری چندین نمایشگاه و بازارچه در این زیرگذر کردیم که با استقبال خوب شهروندان روبرو شد.
وی اظهار کرد: در همین راستا و به منظور حمایت از تولید ایرانی و اشتغال، بار دیگر بازارچه‌ای مخصوص خوداشتغالی زنان سرپرست خانوار در این زیرگذر برپا شده است.
بنی حسن خاطرنشان کرد: این بازارچه با مشارکت ستاد توانمندسازی زنان سرپرست خانوار شهرداری تهران و با هدف گسترش و تقویت خوداتکایی و خودباوری زنان سرپرست خانوار برگزار شده است.
به گفته وی بازارچه خوداشتغالی زنان سرپرست خانوار بیش از ۶۰ غرفه تا ۶ شهریور ماه به عرضه محصولاتی نظیر پوشاک، زیورآلات، مواد غذایی و ملزومات خانگی می‌پردازد.

**رونمایی از سردیس اولین شهید مدافع حرم
معاون فرهنگی و اجتماعی شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه در ادامه از برگزاری مراسم رونمایی از سردیس شهید محسن قوطاسلو در ایوان انتظار واقع در میدان حضرت ولیعصر (عج) خبر داد.
وی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای مدافع حرم گفت: این برنامه عصر امروز (سه شنه) از ساعت ۱۸ با هدف ترویج فرهنگ و ارزش‌های دفاع مقدس و افزایش آشنایی شهروندان با زندگی و تفکر شهدای مدافع حرم به ویژه شهید قوطاسلو، با همکاری فرهنگسرای مترو و سازمان حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس ارتش جمهوری اسلامی ایران برگزار می‌شود.
بنی حسن تصریح کرد: گذرگاه‌های فرهنگی مترو با تردد روزانه بیش از سه میلیون مسافر محل مناسبی برای ترویج و گسترش نشانه‌ها و نمادهایفرهنگ اسلامی- ایرانی به ویژه فرهنگ ایثار و شهادت هستند و به همین منظور در گذرگاه ایوان انتظار برنامه ویژه‌ای برای گرامیداشت یاد و خاطره شهید مدافع حرم محسن قوطاسلو برگزار می‌شود.
به گفته وی در این مراسم ضمن رونمایی از سردیس شهید قوطاسلو از خانواده محترم آن شهید والامقام تقدیر به عمل می‌آید.
بنی حسن، برگزاری سخنرانی و خاطره گویی از ایثار و جانفشانی رزمندگان اسلام، نواخته شدن مارش نظامی، برگزاری نمایشگاه عکس و نیزاجرای نمایش محیطی توسط گروه هنرمندان از دیگر بخش‌های این برنامه در حضور مردم و مسافران عزیز اعلام کرد.
خبرنگار: سید جواد آل داود – انتشار: محمد آجورلو
تهرام/۷۲۴۳//۱۳۴۸انتهای پیام /*


پاسخی بگذارید