انتقاد مدیر عامل رایتل از شورای چهارم شهر مشهدسید مجید صدری پنجشنبه شب در حاشیه بیستمین نمایشگاه بین المللی کامپپوتر و هفتمین نمایشگاه تخصصی شهر هوشمند ‘ایرانکام’ در مشهد طی گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در همین مدت موفق نشدیم سایت‌ هایی را که مورد نظر داریم توسعه دهیم و ۲ اپراتور دیگر هم همین مشکل را داشتند.
وی اظهار کرد: ۱۰۰ در صد سهام رایتل متعلق به سازمان تامین اجتماعی و ۴۲ میلیون بیمه شده آن است و سعی کرده ایم خدمات ارزان و مدرن را در اختیار مشترکان خود قرار دهیم.
وی گفت: مذاکراتی نیز با آستان قدس رضوی در زمینه ارائه سرویس ویژه به زوار و داخل حرم داشته ایم که امیدواریم به نتیجه برسد.
صدری افزود: مشهد دارای جایگاه ویژه ای است و امیدواریم در دولت دوازدهم با همکاری پنجمین دوره شورای اسلامی شهر مشهد کمک شود کیفیت خدمات را افزایش دهیم.
وی با بیان اینکه دامپینگ قیمتی بین اپراتورها وجود دارد اظهار کرد: رقابت ناسالم باعث می شود شرکت های کوچکتر متضرر شوند و با حضور تیم جدید در وزارت ارتباطات امید به رقابت سالم و حل مشکلات است.
وی گفت: رایتل در ابتدای دولت یازدهم اشتغالزایی مستقیم و غیرمستقیم برای ۹ هزار نفر داشت که این رقم اکنون به ۳۷ هزار نفر رسیده و نشانگر رشد چهار برابری آن است.
کانال تلگرام ایرنا خراسان رضوی به نشانی telegram.me/irnamashhad برای دسترسی و دریافت سریع اخبار منتخب در همه حوزه های خبری و تصویری فعال است.
۷۵۰۷/ ۶۰۵۳ خبرنگار: مصطفی نخعی ** انتشار دهنده: محمد حسین علی مقدمانتهای پیام /*


پاسخی بگذارید