استاندار: زیبا سازی ورودی های شهر همدان در اولویت شهرداری قرار گیردمحمد ناصر نیکبخت روز چهارشنبه در آئین افتتاح سایت اداری و توقفگاه ماشین آلات سازمان مدیریت پسماند و موتوری شهرداری همدان افزود: دست اندرکاران، ورودی ها و خروجی های شهر را زیبا کنند تا مسافران در بدو ورود شهر را زیبا ببیند.
وی اضافه کرد: برای زیبا سازی شهر همدان هر گونه حمایت و کمکی لازم باشد از سوی استانداری صورت می گیرد و اعتبار لازم تامین می شود.
وی تصریح کرد: وضعیت ورودی ها و خروجی های شهر همدان به گونه ای است که مسافران را از همدان دلزده می کند بنابراین باید نسبت به این موضوع به صورت ویژه توجه کرد.
به گزارش ایرنا استاندار همدان اضافه کرد: باید پیشینه قدمت، تاریخ و شأن مردم همدان با زیباسازی شهری مشخص شود.
نیکبخت با بیان اینکه برای تعیین تکلیف پسماند قرار است شرکت های خارجی مشارکت کنند اظهارکرد: در کشورهای مختلف جهان پسماند منبع درآمد زایی شده است.
وی درباره احداث توقفگاه ماشین آلات سازمان مدیریت پسماند و موتوری شهرداری همدان بیان کرد: این کار موید تلاش برای نگهداری صحیح ماشین آلات است که این نوع تفکر و اندیشه قابل تقدیر است.
استاندار همدان گفت: اجرای پیاده راه سازی میدان امام خمینی (ره) و تداوم آن باعث خرسندی شد که امید می رود اجرای چنین طرح هایی افزایش یابد.
نیکبخت یادآوری کرد: سازمان میراث فرهنگی و گردشگری برنامه شهر گردشگری را در دست اجرا دارد و همدان هم در این برنامه احتمال دارد به عنوان نخستین شهر انتخاب شود.
وی با ذکر اینکه همدان تمامی شرایط گردشگری را دارد افزود: بسیاری از کشورهای جهان با صنعت گردشگری اداره می شوند.
استاندار همدان گفت: همدان با سابقه ارزشمند و تاریخ و نام پرآوازه و بلندی که دارد مهمترین، ارزشمندترین و تاریخی ترین شهر ایران است که نیازمند معرفی است.
سایت اداری و توقفگاه ماشین آلات سازمان مدیریت پسماند و موتوری شهرداری همدان روز چهارشنبه در زمینی به مساحت پنج هکتار با اعتباری افزون بر ۲۵۰ میلیارد ریال بهره برداری شد.
۷۵۲۶/۱۱۸۱
خبرنگار: علیرضا جهانگیری**انتشار:الهام تدینانتهای پیام /*


پاسخی بگذارید