آتش سوزی کارخانه و انبار لوازم پلاستیکی در جنوب تهران مهار شدسید جلال ملکی شامگاه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: حوالی ساعت ۲۱ و ۳۰ دقیقه آتش سوزی کارخانه و انبار لوازم پلاستیکی واقع در خیابان منصور شرقی با تلاش گسترده و به موقع نیروهای آتش نشان بدون هرگونه مصدومیتی به طور کامل مهار و خاموش شد.
وی اظهار کرد: در این حادثه ماموران ۷ تیم آتش نشانی پس از گذشت ۲ ساعت تلاش موفق شدند آتش را کاملا مهار و از سرایت شعله ها به منازل و واحدهای مجاور محل حادثه جلوگیری کنند.
ملکی با اشاره به اینکه بر اثر آتش سوزی لوازم پلاستیکی دود بسیار غلیظی محدوده جنوب تهران را فرا گرفته بود خاطرنشان کرد: بر اثر شدت آتش سوزی بخش زیادی از سقف های این کارخانه و انبار فرو ریخت که همین امر عملیات مهار آتش نشانان را کمی دشوار کرده بود.
وی افزود: در جریان مهار این حریق یکی از ماموران آتش نشان هنگام تخلیه دود و لکه گیری از ناحیه پا مصدوم شد که ماموران اورژانس مستقر در محل به مداوای وی پرداختند.
وی اظهار کرد: پس از گذشت بیش از ۲ ساعت کارخانه و انبار یک هزار و ۵۰۰ متری لوازم پلاستیکی بدون تلفات جانی مهار شد و آتش نشانان در حال حاضر مشغول تخلیه دود و لکه گیری محل هستند.
به گفته ملکی، علت وقوع این آتش سوزی توسط کارشناسان بررسی و اعلام خواهد شد.
به گزارش ایرنا، کارخانه و انبار لوازم پلاستیکی در جنوب تهران(خیابان منصور شرقی) به وسعت حدود یک هزار و ۵۰۰ مترمربع حدود ساعت ۱۸ امروز دچار حریق شد.
خبرنگار: سید جواد آل داود – انتشار دهنده: محسن فتاحی
تهرام/۷۲۴۳**۱۶۲۵انتهای پیام /*


پاسخی بگذارید